Práce v bezpečnostní agentuře - Kurim, India - D.I, a.s.

    D.I, a.s.
    D.I, a.s. Kurim, India

    2 weeks ago

    Default job background
    Description
    Místo výkonu práce: Kuřim
    Práci budete vykonávat v průmyslových objektech na okraji Kuřimi.
    Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Kuřim
    Benefity
    Hledáme pracovníka úklidu odpolední směnu od 16:00 do 20:00 hod., Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Motivační finanční ohodnocení
    Kontakt
    Stanislava Mášová
    Směnnost :
    • jednosměnný provoz
    Náplň práce
    úklid svěřených prostor
    Nabízíme
    dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení
    Výhodou
    předchozí působení v oboru
    Potřebné doklady
    čistý trestní rejstřík, číslo účtu, občanský průkaz
    Hodinová mzda: 120 Kč / hod
    Pracovněprávní vztah: DPP
    Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Dobrý zdravotní stav,Pracovitost
    Vzdělání: základní