Specjalista Ds. Sprzedaży Usług - Uttarakhand, India - Media Expert

Media Expert
Verified Company
Uttarakhand, India

2 weeks ago

Deepika Kaur

Posted by:

beBee Recuiter

Description
Umiejętność komunikowania się
_ stała się w dzisiejszym świecie towarem, za który gotów jestem płacić więcej, niż za jakikolwiek inny (_Rockefeller). I my się z nim zgadzamy. Dlatego szukamy komunikatywnych osób do sprzedaży usług.

**Zapewnimy Ci**:

- **umowę o pracę i system premiowy**:

- szansę na **awans**:

- **prywatną opiekę medyczną Medicover **z dofinansowaniem
- **kartę MultiSport **z dofinansowaniem
- **ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny **na preferencyjnych warunkach
- **zniżki na zakup **najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
- **Baby Expert, **czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
- **pomoc i opiekę **fundacji Mediaexpert "Włącz się"

**Twoje zadania**:

- **sprzedaż ubezpieczeń oraz kompleksowa obsługa Klientów**:

- stosowanie firmowych standardów sprzedaży i obsługi Klienta

**Od Ciebie oczekujemy**:

- **biegłej obsługi komputera**:

- **znajomości pakietu MS Office**:

- dobrej organizacji pracy, sumienności, odpowiedzialności i zaangażowania
- komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
- umiejętność pracy w zespole
- dobrej dykcji

**To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?