Przedstawiciel Ds. Klientów Instytucjonalnych I - Uttarakhand, India - Media Expert

Media Expert
Verified Company
Uttarakhand, India

2 weeks ago

Deepika Kaur

Posted by:

beBee Recuiter

Description
**Zapewnimy Ci**:

- **umowę o pracę i system motywacyjny**:

- **prywatną opiekę medyczną Medicover** z dofinansowaniem
- **kartę MultiSport** z dofinansowaniem
- **ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny** na preferencyjnych warunkach
- **zniżki **na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
- **Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka**:

- pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert "Włącz się"
- samochód służbowy (również do celów prywatnych)
- wsparcie zespołu B2B

**Twoje zadania**:

- **poszukiwanie Klientów (firmy i instytucje)**:

- **tworzenie i przedstawianie ofert handlowych**:

- tworzenie i obsługa promocji B2B
- **spotkania handlowe z Klientami**:

- **obsługa zapytań** dotyczących nawiązania współpracy, wysłania oferty, cen itp.
- raportowanie działań

**Od Ciebie oczekujemy**:

- **minimum 2-letniego doświadczenia w branży RTV/AGD/IT**:

- **doskonałej znajomości branży**:

- prawa jazdy kat. B
- zdolności negocjacyjnych
- komunikatywności i umiejętności utrzymywania relacji
- dobrej organizacji pracy

**To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?