Koordynator Zwrotów E-commerce - Uttarakhand, India - Media Expert

Media Expert
Verified Company
Uttarakhand, India

1 week ago

Deepika Kaur

Posted by:

beBee Recuiter

Description
**podpisz umowę o pracę** Twoi koledzy już tu są.A jeśli nie, to poznasz nowych

**Zapewnimy Ci**:

- **umowę o pracę**:

- **możliwość awansu**:

- **premię frekwencyjną i uznaniową**:

- **dodatek nocny** podwyższony do 40%
- **dofinansowanie do obiadów** (dwa dania: wersja mięsna i wegetariańska)
- **premie za polecenia pracownicze**:

- **prywatną opiekę medyczną** **Medicover** z dofinansowaniem
- **kartę MultiSport **z dofinansowaniem
- **ubezpieczenie grupowe** dla Ciebie i Twojej rodziny** na preferencyjnych warunkach
- **zniżki na zakup sprzętu** w naszych elektromarketach
- **pomoc i opiekę **fundacji Mediaexpert "Włącz się"
- szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych

**Twoje zadania**:

- **organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu**:

- **nadzór nad jakością towarów zwracanych kanałem ecommerce**:

- **nadzór nad prawidłowymi stanami magazynowymi **na podległym obszarze
- **planowanie, organizowanie oraz usprawnianie i optymalizowanie procesów **w podległym obszarze
- tworzenie zestawień i przygotowywanie raportów w Excel
- raportowanie i osiąganie wyników w oparciu o założone wskaźniki magazynowe dla podległego obszaru
- kontrola przestrzegania regulaminu pracy oraz przepisów BHP i PPOŻ

**Od Ciebie oczekujemy**:

- **wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów)**:

- mile widziane kierunki: logistyka i zarządzanie
- **minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku**:

- **dobrej znajomości pakietu MS Office **w tym Excel
- umiejętności analitycznego myślenia
- umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu, wyznaczania priorytetów i orientacji na cel
- prawa jazdy kat. B

**To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?