Trener Produktowy Dział Planowania I Transportu - Uttarakhand, India - Media Expert

Media Expert
Verified Company
Uttarakhand, India

1 week ago

Deepika Kaur

Posted by:

beBee Recuiter

Description
Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać (J. Paderewski). Lubisz dzielić się wiedzą?

U nas rób to sprawnie i nowocześnie jako Trener Produktowy.

**Zapewnimy Ci**:

- **umowę o pracę**:

- szansę na **awans**:

- szkolenie i wsparcie w trakcie wdrożenia
- **ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny **na preferencyjnych warunkach
- **zniżki na zakup **najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
- **pomoc i opiekę **naszej fundacji MediaExpert "Włącz się"
- **prywatną opiekę medyczną**:

- **dofinansowanie do karty MultiSport**:

- niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

**Twoje zadania**:

- **prowadzenie szkoleń** z podłączania produktów RTV/AGD będących w naszej ofercie
- **przygotowywanie programów** i materiałów wspierających szkolenia
- **podsumowywanie i ocenianie** przeprowadzonych szkoleń
- **raportowanie** na potrzeby działu

**Od Ciebie oczekujemy**:

- **doświadczenia w prowadzeniu szkoleń i w sprzedaży**:

- **znajomości branży elektrotechnicznej**:

- gotowości do wyjazdów służbowych
- prawa jazdy kat. B
- znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i Word)
- otwartości i pozytywnego nastawienia do nowych zadań
- atutem będzie też doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu gazowo-elektrycznego

**To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?